Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de curierat

Număr anunț
DA22289138
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI RO13838336)
Cod CPV
64120000-3 · Servicii de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
28.01.2019 11:07
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.