Ofertă acceptată Cumpărare directă

Determinari de clor

Număr anunț
DA21440003
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
Cod CPV
90715000-2 · Servicii de investigatii in domeniul poluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
10.10.2018 14:58
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.