Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARNET DE NOTE ELEV LICEU , SCOALA PROFESIONALA
- Număr anunț
- DA21432576
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI (CUI 4350416)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI RO10310742)
- Cod CPV
- 22815000-6 · Carnetele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 796,25 RON
- Valoare atribuită
- 796,25 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 10:22
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
796,25 RON
din 796,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro