Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mijloace si unelte pentru prevenirea si stingerea invendiilor

Număr anunț
DA21440534
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO7424364)
Cod CPV
35111510-3 · Unelte manuale pentru stingerea incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.003,40 RON
Valoare atribuită
3.003,40 RON
Data publicării
10.10.2018 15:22
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.003,40 RON

din 3.003,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.