Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de telefonie mobila
- Număr anunț
- DA22282982
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI RO11952970)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.538,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.538,46 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 12:56
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.538,46 RON
din 1.538,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro