Ofertă acceptată Cumpărare directă

teste identificare bacterii

Număr anunț
DA22361530
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
38434520-7 · Analizoare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.793,42 RON
Valoare atribuită
1.802,42 RON
Data publicării
07.02.2019 11:05
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.802,42 RON

din 1.793,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.