- Număr anunț
- DA21425850
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PETRU MUSAT (CUI 18197640)
- Furnizor / câștigător
- SUPERSTAR COM SRL (CUI RO5020823)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244,98 RON
- Valoare atribuită
- 244,98 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 14:03
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
244,98 RON
din 244,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro