Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA 60X40X3, Tabla Ng. 5x1500x6000, Cornier 30x30x3
- Număr anunț
- DA22293247
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- COMMETCAR SA (CUI 1068780)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.673,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.673,96 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 14:15
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.673,96 RON
din 2.673,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro