Ofertă acceptată Cumpărare directă

Disc diamantat combo STD ASF+BET 450mm,AEROSOL DEBLOCARE RP90 500ML 42344 ,AEROTERMA ELECTRICA 3KW Z

Număr anunț
DA22290614
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
SMART TOOLS SIB SRL (CUI RO18454212)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.895 RON
Valoare atribuită
1.895 RON
Data publicării
28.01.2019 12:16
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.895 RON

din 1.895 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.