Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport 14 persoane, pe ruta : Gheorgheni - Odorheiu Secuiesc si retur.

Număr anunț
DA22354504
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Salamon Erno (CUI 4245100)
Furnizor / câștigător
VANDOR TRANS TOURS SRL (CUI RO14581760)
Cod CPV
34120000-4 · Autovehicule pentru transportul a 10 sau mai multe persoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,34 RON
Valoare atribuită
249,34 RON
Data publicării
06.02.2019 12:41
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,34 RON

din 249,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.