Ofertă acceptată Cumpărare directă

"Rafturi metalice modulare" cf nota nr. 31405/05.09.2018

Număr anunț
DA21431801
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT BUSINESS PROJECT SRL (CUI RO16296663)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
10.10.2018 09:54
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.