Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE INSTALARE FERESTRE PVC CU GEAM TERMOPAN IN CAZARMA 2810 CRAIOVA
- Număr anunț
- DA21794568
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02517 CRAIOVA (CUI 4332487)
- Furnizor / câștigător
- PRESSING S.R.L. (CUI RO11280208)
- Cod CPV
- 45421132-8 · Instalare de ferestre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.488,05 RON
- Valoare atribuită
- 134.488,05 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 10:20
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134.488,05 RON
din 134.488,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro