Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROFIL DE TRECERE 37X2 ALUM ALAM 2M ,PROFIL TRECERE ALU 40x900mm STEJAR

Număr anunț
DA22346865
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,96 RON
Valoare atribuită
144,96 RON
Data publicării
05.02.2019 13:46
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,96 RON

din 144,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.