Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dacia Logan 0.9 TCE SL PLUS
- Număr anunț
- DA22340199
- Autoritate contractantă
- SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.955,76 RON
- Valoare finală
- 106.955,76 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 16:00
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.