Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA21436889
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLT (CUI 4374989)
Furnizor / câștigător
ALBALUX COM SRL (CUI RO6147117)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,26 RON
Valoare atribuită
309,26 RON
Data publicării
10.10.2018 13:04
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,26 RON

din 309,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.