Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru-Actualizare informatii tehnice,Intocmire relevee constructii

Număr anunț
DA22355325
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
GTC MAP SERV (CUI RO16408198)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.484,80 RON
Valoare atribuită
24.484,80 RON
Data publicării
06.02.2019 13:28
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.484,80 RON

din 24.484,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.