Ofertă acceptată Cumpărare directă

Generator de aer cald BLOWTHERM, model IH-AR 200 cu montaj in exterior.

Număr anunț
DA21815914
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
CARROS S.R.L. (CUI RO15080679)
Cod CPV
42943700-5 · Circulatoare cu incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.805 RON
Valoare atribuită
38.805 RON
Data publicării
21.11.2018 13:40
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.805 RON

din 38.805 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.