Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,1% sub estimat
500g DELMA CU UNT &SAV DE PAINE
- Număr anunț
- DA21812754
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15431100-9 · Margarina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,24 RON
- Valoare atribuită
- 120,60 RON 18,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 11:57
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120,60 RON
din 147,24 RON estimat
18,1%
Adjudecat la 81,9% din estimat · economie 26,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.