Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PATINOAR 300MP (30x10) CU CASUTA DIN LEMN PT VESTIAR , CU SIST DE ILUMINARE NOCTURNA (FARA PATINE) ,
- Număr anunț
- DA21808817
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- ARKONA IMPEX SRL (CUI 13623582)
- Cod CPV
- 43329000-5 · Ansambluri de echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.000 RON
- Valoare atribuită
- 105.000 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 09:54
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105.000 RON
din 105.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro