Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 99,7% sub estimat

Servicii de arhivare

Număr anunț
DA22284787
Autoritate contractantă
FUNDATIA RENASTEREA PENTRU EDUCATIE, SANATATE SI CULTURA (CUI 14216676)
Furnizor / câștigător
RO ARHIVARE SRL (CUI 34711180)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.621,87 RON
Valoare atribuită
14 RON 99,7% sub estimat
Data publicării
26.01.2019 18:46
Termen limită
31.01.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14 RON

din 4.621,87 RON estimat 99,7%

Adjudecat la 0,3% din estimat · economie 4.607,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.