Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 19,7% sub estimat
Ceai 20plicuri/cutie
- Număr anunț
- DA21445733
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- LIDAS SRL (CUI RO4611791)
- Cod CPV
- 15863000-5 · Ceai (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90,24 RON
- Valoare atribuită
- 72,48 RON 19,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2018 11:00
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72,48 RON
din 90,24 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 17,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.