Ofertă acceptată Cumpărare directă

Material antiderapant

Număr anunț
DA21814434
Autoritate contractantă
COMUNA DERNA (CUI 5316498)
Furnizor / câștigător
AGHEAR TRANS SRL (CUI RO12749257)
Cod CPV
44113910-7 · Materiale de intretinere rutiera de iarna (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
21.11.2018 12:52
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.