Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun vizitator RIO, cadru metalic negru, lemn lacuit pac 1622
- Număr anunț
- DA22356068
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.750 RON
- Valoare atribuită
- 6.750 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:07
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.750 RON
din 6.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro