Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat TESLA+ instalare
- Număr anunț
- DA22355834
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.647,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.647,04 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 13:55
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.647,04 RON
din 1.647,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro