Ofertă refuzată Cumpărare directă

Frigider BEKO RSSA445K21XP capacitate 500l

Număr anunț
DA22355801
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283,92 RON
Valoare finală
1.283,92 RON
Data publicării
06.02.2019 13:53
Data finalizării
07.02.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.