Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UNELTE DE LUCRU CF REF. 722/20.11.2018 CE, 695/15.11.2018 CP, 725/21.11.2018,723/20.11.2018ED
- Număr anunț
- DA21813479
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.359,61 RON
- Valoare atribuită
- 3.359,61 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 12:21
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.359,61 RON
din 3.359,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro