Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII MONITORIZARE SI INTERVENTIE RAPIDA

Număr anunț
DA22272773
Autoritate contractantă
PARKING FOCSANI SA (CUI RO36849806)
Furnizor / câștigător
UMO GUARD SRL (CUI 8930750)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.805 RON
Valoare finală
2.805 RON
Data publicării
23.01.2019 11:19
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.