Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inspectie tehnica periodica microbuz M2
- Număr anunț
- DA21445495
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- COMTRANS SA (CUI 1116543)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,66 RON
- Valoare atribuită
- 159,66 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 10:52
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
159,66 RON
din 159,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro