Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT

Număr anunț
DA21445111
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CROITORASUL CEL VITEAZ" GALATI (CUI 13629895)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175,63 RON
Valoare atribuită
1.175,63 RON
Data publicării
11.10.2018 10:38
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175,63 RON

din 1.175,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.