- Număr anunț
- DA21444548
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI RO19134950)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120,96 RON
- Valoare atribuită
- 120,96 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 10:15
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120,96 RON
din 120,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro