Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de asig. a răspunderii prof. pt. personalul din cadrul Serv. Public JudețeanSalvamont (11pers)

Număr anunț
DA21441216
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516500-5 · Servicii de asigurare a raspunderii profesionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.170 RON
Valoare atribuită
5.170 RON
Data publicării
10.10.2018 16:04
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.170 RON

din 5.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.