Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa profesionala de scule PROSKIT 1PK-1900NB

Număr anunț
DA21809685
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949 RON
Valoare atribuită
949 RON
Data publicării
21.11.2018 10:21
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

949 RON

din 949 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.