Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DALTA LATA PRINDERE HEX 28MM 520X35MM
- Număr anunț
- DA21807432
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
- Cod CPV
- 44512100-3 · Dalti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,61 RON
- Valoare atribuită
- 133,61 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 09:00
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,61 RON
din 133,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro