- Număr anunț
- DA21804622
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,24 RON
- Valoare atribuită
- 114,24 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 15:26
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114,24 RON
din 114,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro