Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta juridica pentru anul 2019

Număr anunț
DA22284563
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA CIVILA DE AVOCATI "IONESCU, NEAGU SI ASOCIATII" (CUI RO18116947)
Cod CPV
79111000-5 · Servicii de consultanta juridica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.000 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
25.01.2019 20:09
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON

din 84.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.