Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUMPARARE DIRECTA
- Număr anunț
- DA21438559
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII CL SALISTE SRL (CUI RO17181335)
- Furnizor / câștigător
- TRANS CVR EMILIANOS (CUI RO14252296)
- Cod CPV
- 44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 804,17 RON
- Valoare atribuită
- 804,17 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 14:05
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
804,17 RON
din 804,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro