Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet lopeti si matura

Număr anunț
DA21791522
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44511120-2 · Lopeti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200,33 RON
Valoare atribuită
1.200,33 RON
Data publicării
20.11.2018 08:24
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200,33 RON

din 1.200,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.