Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet electrice

Număr anunț
DA21434011
Autoritate contractantă
COMUNA VANATORI (PRIMARIA VANATORI) (CUI 4393212)
Furnizor / câștigător
DIAMSES SRL (CUI 4821343)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.205,89 RON
Valoare atribuită
5.205,89 RON
Data publicării
10.10.2018 11:18
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.205,89 RON

din 5.205,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.