Ofertă acceptată Cumpărare directă

Izolat tavan-remiza pompieri

Număr anunț
DA21814477
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
Furnizor / câștigător
JAR CONSTRUCT SRL (CUI RO21533480)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.208,40 RON
Valoare atribuită
7.208,40 RON
Data publicării
21.11.2018 12:53
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.208,40 RON

din 7.208,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.