Ofertă acceptată Cumpărare directă

inchiriere utilaje pentru constructii

Număr anunț
DA21805464
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
Furnizor / câștigător
FLOPAM AGROCONSTRUCT SRL (CUI RO33733067)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.700 RON
Valoare atribuită
36.700 RON
Data publicării
20.11.2018 16:06
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.700 RON

din 36.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.