Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LUCRARI DE INTRETINERE PRIN PIETRUIRE, STRAZI SECUNDARE, IN LOC. CHIZATAU, COM. BELINT, JUD. TIMIS
- Număr anunț
- DA21805072
- Autoritate contractantă
- COMUNA BELINT (PRIMARIEA BELINT) (CUI 5517173)
- Furnizor / câștigător
- COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.602,94 RON
- Valoare finală
- 181.429,35 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 15:46
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.