Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI REPARATII TROTUARE

Număr anunț
DA21791105
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAILENI (PRIMARIA MIHAILENI) (CUI 4700090)
Furnizor / câștigător
AMPSIB-ELECTRIC SRL (CUI 35677966)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
20.11.2018 06:05
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.