Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
inchiriere utilaje cu operator pentru lucrari de deszapezire
- Număr anunț
- DA21784071
- Autoritate contractantă
- Servicii Publice Locale SRL (CUI 27456085)
- Furnizor / câștigător
- VIP TERRALAND GROUP SRL (CUI 37534598)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 12:33
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.500 RON
din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro