Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aplicatie Editare Diplome 1 an

Număr anunț
DA21806803
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic ”Iosif Coriolan Buracu” Prigor (CUI 28961930)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98 RON
Valoare atribuită
98 RON
Data publicării
21.11.2018 08:25
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98 RON

din 98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.