Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOCANCI PROTECTIE

Număr anunț
DA21432700
Autoritate contractantă
APIA CENTRUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 20741670)
Furnizor / câștigător
NETCOM SAFETY SRL (CUI RO29210639)
Cod CPV
18813000-1 · Incaltaminte cu fete de piele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,55 RON
Valoare atribuită
134,55 RON
Data publicării
10.10.2018 10:27
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,55 RON

din 134,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.