Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vopsea crem (lemn, metal, zidarie)
- Număr anunț
- DA21801904
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Nikola Tesla (CUI 4203636)
- Furnizor / câștigător
- ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI RO29580330)
- Cod CPV
- 44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,40 RON
- Valoare atribuită
- 218,40 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:57
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,40 RON
din 218,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro