Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda perforata, discuri abrazive
- Număr anunț
- DA21800117
- Autoritate contractantă
- Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
- Furnizor / câștigător
- MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 928,10 RON
- Valoare atribuită
- 928,10 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:03
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
928,10 RON
din 928,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro