Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dializoare high flux, gamma sterilizate cu suprafata 1,8 - Diacap Hips 18 cod 7203657

Număr anunț
DA21406620
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
B. BRAUN AVITUM SRL (CUI RO23517392)
Cod CPV
33181200-4 · Filtre pentru dializa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.352 RON
Valoare finală
9.352 RON
Data publicării
08.10.2018 09:45
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.