Ofertă acceptată Cumpărare directă

44192000-2 Alte materiale de constructii diver, 44812100-6 Emailuri si smalturi, 44111200-3 Ciment

Număr anunț
DA21447871
Autoritate contractantă
Comuna Turt (CUI 3896887)
Furnizor / câștigător
JUNIOR COMPANI S.R.L. (CUI 15894715)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,58 RON
Valoare atribuită
176,58 RON
Data publicării
11.10.2018 12:25
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,58 RON

din 176,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.