Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pix cu gel UM 170/pix k 15/pix rotring
- Număr anunț
- DA21447686
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI RO33132911)
- Cod CPV
- 30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,09 RON
- Valoare atribuită
- 123,09 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 12:18
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,09 RON
din 123,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro